Teslimat - İade - İptal Koşulları

 

TESLİMAT

MB WEAR ürünleri, müşterilerimize MNG Kargo ile gönderilmektedir. Siparişleriniz en geç 7 iş günü içinde (resmi tatiller ve haftasonları hariç) kargoya verilmektedir. Kargo şirketi satın aldığınız ürünü siparişte belirttiğiniz adrese teslim eder. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

MB WEAR olarak sizlere daha hızlı ve etkili hizmet verebilmemiz için teslimat sırasında ürünleri kontrol etmenizi ve herhangi bir hasar durumunda (ezilme, yırtılma, açılma, ıslanma, vb.) kargo yetkilisine tutanak tutturarak hasarlı ürünlerin iadesini sağlamanızı rica ediyoruz. Tutanak tutulmaması durumunda, kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımız için size ürün bedelini iade edemiyoruz. Bu sebeple, ürününüzü teslim alırken bu konuya hassasiyet göstermenizi önemle belirtmek isteriz. Aksi halde ürün bedeli iadeniz gerçekleşmeyecektir.

 

İADE KOŞULLARI

Aldığınız ürünü iade etmek isterseniz, siparişinizi teslim aldıktan sonraki 1 gün içinde , ürünle alakalı değiştirme talebinizi  İnternet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ürün iadesi ürünü teslim aldıktan sonra 1 gün  içerisinde [email protected] adresine mail atarak talepte bulunabilirsiniz.

Değişim ve iade işlemlerinde iki yönlü kargo taşıma işlemleri müşteriye/alıcıya aittir. Kargo ücreti 175TL'dir.

İade ve değişim onay e-postası size ulaştıktan sonra, ürünü faturasıyla beraber, sadece Aras Kargo ile “GIALLO ROSSO TEKSTİL VE REKLAMCILIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.  Göztepe Mahallesi  Konak - İzmir / Türkiye adresine, göndermeniz gerekmektedir. Kargo ücreti iade gönderiminde siz alıcıya aittir. İadeler ve değişimler size gönderilen orijinal kutu veya paketlemesiyle birlikte yapılmalıdır. Ürünler giyilmemiş, hiç bir şekilde kullanılmamış, yıkanmamış, size teslim edildiği orijinal halinde, tekrar satılabilir konumda olmalıdır. İncelenen ürün yukarıda belirtilen koşullara uymadığı durumlarda ürün değişimi yapılmaz, iade alınmaz ve bedeli iade edilemez.

Ürün değişimi ve iadesi paket tarafımıza ulaştığı gün değerlendirmeye alınır. Ürün iadesinin onaylanması durumunda, iade tutarınız, ürün bize ulaştıktan sonraki 15 iş günü içerisinde, hesaba havale ile aldıysanız hesabınıza, kredi kartı ile aldıysanız o kredi kartına iade edilecektir. 

 

ÖN SATIŞ ÜRÜNLERİNDE KİŞİYE ÖZEL ÜRETİM OLDUĞU İÇİN İADE HAKKI BULUNMAMAKTADIR .

 Giallo Rosso Friday etkinliğinde verilen siparişlerde iade değişim ve iptal hakkı bulunmamaktadır.

SİPARİŞ İPTALİ

 

Siparişinizin iptali için sipariş verdilkten 24 saat sonra [email protected] e-posta atabilirsiniz. Eğer siparişiniz kargoya verilmediyse, siparişiniz e-postada belirttiğiniz sipariş iptal talebine göre iptal edilecektir. Eğer siparişiniz kargoya verildiyse, iade koşulları geçerli olacaktır.

Siparişiniz size iletilen kargo tarihinden  itibaren 15 iş günü gecikme yaşadığı takdirde koşulsuz iptal sağlanmaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR