Teslimat - İade - İptal Koşulları

 

TESLİMAT

MB WEAR ürünleri, müşterilerimize MNG Kargo ile gönderilmektedir. Siparişleriniz en geç 7 iş günü içinde (resmi tatiller ve haftasonları hariç) kargoya verilmektedir. Kargo şirketi satın aldığınız ürünü siparişte belirttiğiniz adrese teslim eder. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

MB WEAR olarak sizlere daha hızlı ve etkili hizmet verebilmemiz için teslimat sırasında ürünleri kontrol etmenizi ve herhangi bir hasar durumunda (ezilme, yırtılma, açılma, ıslanma, vb.) kargo yetkilisine tutanak tutturarak hasarlı ürünlerin iadesini sağlamanızı rica ediyoruz. Tutanak tutulmaması durumunda, kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımız için size ürün bedelini iade edemiyoruz. Bu sebeple, ürününüzü teslim alırken bu konuya hassasiyet göstermenizi önemle belirtmek isteriz. Aksi halde ürün bedeli iadeniz gerçekleşmeyecektir.

 

İADE KOŞULLARI

Aldığınız ürünü iade etmek isterseniz, siparişinizi teslim aldıktan sonraki 48 saat içerisinde, ürünle alakalı değiştirme talebinizi sitemizdeki hesabım sekmesinden yapabilirsiniz İnternet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ürün iadesi ürünü teslim aldıktan sonra 48 saat içerisinde [email protected] adresine mail atarak talepte bulunabilirsiniz.

Değişim ve iade işlemlerinde iki yönlü kargo taşıma işlemleri müşteriye/alıcıya aittir.

İade ve değişim onay e-postası size ulaştıktan sonra, ürünü faturasıyla beraber, sadece MNG Kargo ile 

“: GIALLO ROSSO TEKSTİL VE REKLAMCILIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.  Emir Sultan Mah Gaziler cad 478 /206 sok Kat 2 Yenisehir iş merkezi Konak - izmir
adresine, göndermeniz gerekmektedir. Kargo ücreti iade gönderiminde siz alıcıya aittir. İadeler ve değişimler size gönderilen orijinal kutu veya paketlemesiyle birlikte yapılmalıdır. Ürünler giyilmemiş, hiç bir şekilde kullanılmamış, yıkanmamış, size teslim edildiği orijinal halinde, tekrar satılabilir konumda olmalıdır. İncelenen ürün yukarıda belirtilen koşullara uymadığı durumlarda ürün değişimi yapılmaz, iade alınmaz ve bedeli iade edilemez.

Ürün değişimi ve iadesi paket tarafımıza ulaştığı gün değerlendirmeye alınır. Ürün iadesinin onaylanması durumunda, iade tutarınız, ürün bize ulaştıktan sonraki 15 iş günü içerisinde, hesaba havale ile aldıysanız hesabınıza, kredi kartı ile aldıysanız o kredi kartına iade edilecektir. Kredi kartı ile taksitli alışveriş yapılmışsa iade tutarı kartınıza taksit şeklinde olacaktır.

 

SİPARİŞ İPTALİ

 

Siparişinizin iptali için [email protected] e-posta atabilirsiniz. Eğer siparişiniz kargoya verilmediyse, siparişiniz e-postada belirttiğiniz sipariş iptal talebine göre iptal edilecektir. Eğer siparişiniz kargoya verildiyse, iade koşulları geçerli olacaktır.